Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna8296094970
2Aktualne zamówienia2668274541
3Zapytania ofertowe1356862351
4Aktualności728736908
5Kontakt673874161
6Zamówienia publiczne622392719
7Archiwum ogłoszeń o zamówieniu494431580
8Biuletyn Informacji Publicznej469222675
9Komunikaty430324417
10Zamówienia zakończone400344668
11Do pobrania383492566
12Serwis dla Klienta294392350
13Ostatnie zmiany293622502
14Ogłoszenia284712845
15Informacje o firmie239972300
16Oferty pracy18605814
17Schemat organizacyjny170602966
18Usługi149782097
19Linki131142185
20Plan modernizacji i rozwoju117582175
21Piję wodę z kranu115721724
22Przedmiot działalności109142290
23Najczęściej odwiedzane strony107052834
24Akty prawne102402226
25Aktualne przetargi102271194
26Mapa serwisu100532297
27Ceny 201498532321
28Ceny 2018/202198521139
29Przetargi96921614
30Woda92181815
31Konkurs plastyczny91962278
32Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich90961801
33Archiwum komunikatów83473047
34Wywóz ścieków82841870
35Fundusz Spójności73861724
36Opis projektu71341042
37Promocja/informacja68891969
38Kontrakt I63761820
39Realizacja62101990
40Promocja/informacja61992007
41Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.58091767
42Realizacja57281951
43Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas57011639
44Kontrakt II54781773
45Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej52561776
46Promocja/informacja51441804
47Kontakt49361706
48Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego47951673
49Kompost Agrogol47581270
50Ceny 201546781515
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR