Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna7748334763
2Aktualne zamówienia2646394433
3Zapytania ofertowe1334182249
4Aktualności718356646
5Kontakt653414027
6Zamówienia publiczne609622630
7Archiwum ogłoszeń o zamówieniu485851522
8Biuletyn Informacji Publicznej461302572
9Komunikaty421314309
10Zamówienia zakończone394444543
11Do pobrania371462460
12Serwis dla Klienta287152253
13Ostatnie zmiany283172415
14Ogłoszenia279532721
15Informacje o firmie234832203
16Schemat organizacyjny166522860
17Oferty pracy16556733
18Usługi145592012
19Linki128302106
20Plan modernizacji i rozwoju114642084
21Piję wodę z kranu111241635
22Przedmiot działalności105982203
23Najczęściej odwiedzane strony104162732
24Akty prawne99452139
25Mapa serwisu97172213
26Ceny 201496192239
27Ceny 2018/202195801028
28Aktualne przetargi93461124
29Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich89581745
30Konkurs plastyczny89422185
31Woda87931711
32Przetargi87411521
33Archiwum komunikatów80792968
34Wywóz ścieków80431804
35Fundusz Spójności72371661
36Opis projektu6749962
37Promocja/informacja66951895
38Kontrakt I62311757
39Realizacja60631922
40Promocja/informacja60331919
41Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.56621700
42Realizacja55781876
43Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas54671585
44Kontrakt II53191701
45Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej50281699
46Promocja/informacja49771721
47Kontakt47901633
48Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego46471615
49Ceny 201544701434
50Kompost Agrogol44541164
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR