Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna5457823794
2Aktualne zamówienia2408813861
3Zapytania ofertowe1098561763
4Aktualności663455723
5Zamówienia publiczne564672204
6Kontakt552253282
7Archiwum ogłoszeń o zamówieniu458721226
8Biuletyn Informacji Publicznej428652110
9Zamówienia zakończone373174030
10Komunikaty367703774
11Do pobrania289071939
12Ogłoszenia247822025
13Serwis dla Klienta245751845
14Ostatnie zmiany225831951
15Informacje o firmie204811782
16Schemat organizacyjny141172340
17Usługi118371627
18Linki112271682
19Plan modernizacji i rozwoju91691673
20Ceny 201487061827
21Akty prawne84981687
22Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich83971427
23Najczęściej odwiedzane strony83842252
24Piję wodę z kranu83391223
25Przedmiot działalności83161758
26Mapa serwisu75061779
27Wywóz ścieków71481449
28Konkurs plastyczny70731755
29Oferty pracy7050367
30Archiwum komunikatów67092662
31Fundusz Spójności66051356
32Ceny 2018/20216529575
33Aktualne przetargi6527810
34Woda65051269
35Promocja/informacja58971565
36Kontrakt I55321458
37Przetargi53811076
38Realizacja53781613
39Promocja/informacja53101528
40Realizacja48431542
41Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.48071375
42Kontrakt II46721380
43Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas45211278
44Promocja/informacja42391411
45Kontakt41931312
46Opis projektu4058578
47Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej39921325
48Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego39251309
49Projekt35311292
50Kontrakt III35081297
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR