Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna2548242972
2Aktualne zamówienia2180953163
3Zapytania ofertowe843841068
4Aktualności586584826
5Zamówienia publiczne507111686
6Kontakt445022303
7Ogłoszenie o zamówieniu416461020
8Biuletyn Informacji Publicznej378641575
9Zamówienia zakończone315583191
10Komunikaty295883215
11Do pobrania220341514
12Serwis dla Klienta205441528
13Ogłoszenia200371565
14Informacje o firmie179261434
15Ostatnie zmiany150241597
16Schemat organizacyjny119741872
17Linki95721368
18Usługi94961329
19Ceny 201478301511
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich77851206
21Akty prawne72731348
22Plan modernizacji i rozwoju70031362
23Najczęściej odwiedzane strony67741833
24Przedmiot działalności66221398
25Wywóz ścieków61431205
26Fundusz Spójności60701148
27Piję wodę z kranu5714839
28Mapa serwisu56761482
29Archiwum komunikatów56302356
30Konkurs plastyczny55191410
31Promocja/informacja51971340
32Aktualne przetargi5081580
33Kontrakt I48591232
34Realizacja47561372
35Promocja/informacja45511288
36Woda4396887
37Realizacja41791325
38Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.40431151
39Kontrakt II40161164
40Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas37491058
41Kontakt37161119
42Promocja/informacja35421157
43Przetargi3457687
44Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego33761099
45Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej31061008
46Kontrakt III30461097
47Projekt30401074
48Jednostka Realizująca Projekt (JRP)29921036
49Projekt2842994
50Kontrakt IV27641052
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR