Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna2382602871
2Aktualne zamówienia2112853033
3Zapytania ofertowe80249969
4Aktualności572554670
5Zamówienia publiczne493651551
6Kontakt426402027
7Ogłoszenie o zamówieniu40579979
8Biuletyn Informacji Publicznej368151450
9Zamówienia zakończone299363015
10Komunikaty285413145
11Do pobrania212511435
12Serwis dla Klienta200691482
13Ogłoszenia193051495
14Informacje o firmie175671388
15Ostatnie zmiany138351541
16Schemat organizacyjny117231805
17Linki93481321
18Usługi92441283
19Ceny 201477371466
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich76811163
21Akty prawne71001301
22Plan modernizacji i rozwoju67861307
23Najczęściej odwiedzane strony66451781
24Przedmiot działalności64391353
25Fundusz Spójności60101113
26Wywóz ścieków59401164
27Mapa serwisu55041428
28Archiwum komunikatów54952307
29Konkurs plastyczny54021360
30Piję wodę z kranu5367776
31Promocja/informacja51151297
32Aktualne przetargi4846543
33Kontrakt I47151185
34Realizacja46831322
35Promocja/informacja44341249
36Woda4087832
37Realizacja40681285
38Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.39231110
39Kontrakt II38901122
40Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas36501020
41Kontakt36471081
42Promocja/informacja34271114
43Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego33031055
44Przetargi3221633
45Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej2987964
46Projekt29781035
47Kontrakt III29441058
48Jednostka Realizująca Projekt (JRP)2929998
49Projekt2787959
50Kontrakt IV26901015
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR