Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna10259175957
2Aktualne zamówienia2691524828
3Zapytania ofertowe1380502616
4Kontakt772095193
5Aktualności759397721
6Zamówienia publiczne673253118
7Archiwum ogłoszeń o zamówieniu524451799
8Biuletyn Informacji Publicznej499013029
9Komunikaty470884903
10Do pobrania445603347
11Zamówienia zakończone412615013
12Serwis dla Klienta330692701
13Ostatnie zmiany324492817
14Ogłoszenia313593359
15Oferty pracy275601112
16Informacje o firmie266082662
17Schemat organizacyjny189133456
18Usługi170362474
19Linki144192467
20Aktualne przetargi134741434
21Piję wodę z kranu133842192
22Przetargi133841993
23Plan modernizacji i rozwoju132592524
24Przedmiot działalności123912627
25Najczęściej odwiedzane strony119853207
26Mapa serwisu115762624
27Akty prawne114962546
28Woda110892225
29Ceny 2014108562635
30Ceny 2018/2021107861494
31Konkurs plastyczny104122663
32Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich96232034
33Archiwum komunikatów94553383
34Wywóz ścieków92832187
35Opis projektu92701370
36Fundusz Spójności79311945
37Promocja/informacja75122189
38Kontrakt I69242046
39Promocja/informacja67832282
40Realizacja67742210
41Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas65941870
42Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.64201992
43Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej62812073
44Realizacja62592180
45Kontrakt II61012038
46Ceny 2021/20246097977
47Kompost Agrogol60501699
48Promocja/informacja57092055
49Ceny 201555121802
50Kontakt54901962
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR