Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna2272452812
2Aktualne zamówienia2071202956
3Zapytania ofertowe77244932
4Aktualności563234566
5Zamówienia publiczne486011514
6Kontakt415281928
7Ogłoszenie o zamówieniu40000958
8Biuletyn Informacji Publicznej361971413
9Zamówienia zakończone294012959
10Komunikaty276462609
11Do pobrania206511411
12Serwis dla Klienta197501455
13Ogłoszenia188271466
14Informacje o firmie173471366
15Ostatnie zmiany130031516
16Schemat organizacyjny115551775
17Linki91791295
18Usługi90931255
19Ceny 201476701442
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich76041142
21Akty prawne69851273
22Plan modernizacji i rozwoju66531283
23Najczęściej odwiedzane strony65641758
24Przedmiot działalności63231328
25Fundusz Spójności59581094
26Wywóz ścieków57931137
27Archiwum komunikatów54162015
28Mapa serwisu53771405
29Konkurs plastyczny53151334
30Piję wodę z kranu5082744
31Promocja/informacja50721281
32Aktualne przetargi4716519
33Kontrakt I46331166
34Realizacja46301296
35Promocja/informacja43641234
36Realizacja39801263
37Woda3863783
38Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.38541089
39Kontrakt II38301097
40Kontakt36001063
41Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas3588997
42Promocja/informacja33401091
43Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego32491034
44Przetargi3056599
45Projekt29281013
46Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej2918941
47Kontrakt III28921029
48Jednostka Realizująca Projekt (JRP)2885975
49Projekt2750939
50Kontrakt IV2629995
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR