Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna3634603188
2Aktualne zamówienia2261693345
3Zapytania ofertowe961401193
4Aktualności612445081
5Zamówienia publiczne529231860
6Kontakt484132681
7Ogłoszenie o zamówieniu434661090
8Biuletyn Informacji Publicznej398461775
9Zamówienia zakończone335983346
10Komunikaty321293327
11Do pobrania239911644
12Serwis dla Klienta218561630
13Ogłoszenia217491705
14Informacje o firmie186351552
15Ostatnie zmiany178931703
16Schemat organizacyjny124842009
17Linki101311469
18Usługi101031425
19Ceny 201480681612
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich80001282
21Akty prawne76351450
22Plan modernizacji i rozwoju74931464
23Najczęściej odwiedzane strony71181967
24Przedmiot działalności69701497
25Wywóz ścieków65141284
26Piję wodę z kranu6479960
27Fundusz Spójności62331215
28Mapa serwisu61591565
29Archiwum komunikatów59042445
30Konkurs plastyczny57891514
31Aktualne przetargi5592652
32Promocja/informacja53901408
33Kontrakt I51301321
34Woda51031028
35Realizacja49441451
36Promocja/informacja47931367
37Realizacja44161388
38Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.42901220
39Kontrakt II42631241
40Przetargi4028793
41Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas39671126
42Kontakt38781186
43Promocja/informacja37541244
44Ceny 2018/20213729349
45Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego35581169
46Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej33601108
47Projekt32021152
48Kontrakt III31901167
49Jednostka Realizująca Projekt (JRP)31561104
50Projekt29961061
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR