Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna4984813666
2Aktualne zamówienia2379723730
3Zapytania ofertowe1068001475
4Aktualności652215488
5Zamówienia publiczne556252113
6Kontakt533733161
7Ogłoszenie o zamówieniu454721180
8Biuletyn Informacji Publicznej422142035
9Zamówienia zakończone362373582
10Komunikaty356663633
11Do pobrania273021857
12Ogłoszenia240341932
13Serwis dla Klienta238361779
14Ostatnie zmiany215621884
15Informacje o firmie199501724
16Schemat organizacyjny136522209
17Usługi113301568
18Linki109871629
19Plan modernizacji i rozwoju87041605
20Ceny 201485871768
21Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich83041381
22Akty prawne83031621
23Najczęściej odwiedzane strony80172178
24Przedmiot działalności79101691
25Piję wodę z kranu78541136
26Mapa serwisu71301711
27Wywóz ścieków69991391
28Konkurs plastyczny66991692
29Fundusz Spójności65151308
30Archiwum komunikatów65142604
31Aktualne przetargi6273752
32Woda61711205
33Promocja/informacja57791506
34Ceny 2018/20215705492
35Kontrakt I54381413
36Oferty pracy5385311
37Realizacja52501546
38Promocja/informacja51951470
39Przetargi4995991
40Realizacja47521481
41Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.46891323
42Kontrakt II45581331
43Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas43931226
44Promocja/informacja41101351
45Kontakt41081272
46Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej38411271
47Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego38291266
48Opis projektu3589525
49Kontrakt III34311258
50Projekt34271240
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR