Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Aktualne zamówienia1986602816
2Strona główna1895362618
3Zapytania ofertowe68711827
4Aktualności535854369
5Zamówienia publiczne469351425
6Ogłoszenie o zamówieniu38843918
7Kontakt384321692
8Biuletyn Informacji Publicznej346881346
9Zamówienia zakończone276532694
10Komunikaty254301513
11Do pobrania191121343
12Serwis dla Klienta190001402
13Ogłoszenia172801389
14Informacje o firmie167091294
15Schemat organizacyjny109881699
16Ostatnie zmiany109881444
17Linki87731244
18Usługi86091194
19Ceny 201474411385
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich73671100
21Akty prawne66231215
22Najczęściej odwiedzane strony63001697
23Plan modernizacji i rozwoju62871222
24Przedmiot działalności59821270
25Fundusz Spójności58421056
26Wywóz ścieków53831080
27Archiwum komunikatów51901426
28Konkurs plastyczny50721286
29Mapa serwisu49991334
30Promocja/informacja49621246
31Realizacja45191247
32Kontrakt I44571119
33Aktualne przetargi4287477
34Piję wodę z kranu4266670
35Promocja/informacja41521185
36Realizacja37831218
37Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.36881053
38Kontrakt II36811054
39Kontakt35121032
40Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas3430954
41Woda3166673
42Promocja/informacja31551039
43Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego3115992
44Projekt2808976
45Jednostka Realizująca Projekt (JRP)2800946
46Kontrakt III2776992
47Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej2709884
48Projekt2638906
49Przetargi2546540
50Realizacja2521931
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR