Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna2019222690
2Aktualne zamówienia2017802883
3Zapytania ofertowe72086889
4Aktualności546174467
5Zamówienia publiczne475381457
6Kontakt396231758
7Ogłoszenie o zamówieniu39248929
8Biuletyn Informacji Publicznej352021373
9Zamówienia zakończone283242816
10Komunikaty261121546
11Do pobrania196251373
12Serwis dla Klienta192781428
13Ogłoszenia178641418
14Informacje o firmie169621317
15Ostatnie zmiany116181474
16Schemat organizacyjny111851725
17Linki89241263
18Usługi87931217
19Ceny 201475201410
20Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich74611115
21Akty prawne67571238
22Plan modernizacji i rozwoju64231245
23Najczęściej odwiedzane strony63951715
24Przedmiot działalności61041296
25Fundusz Spójności58921071
26Wywóz ścieków55131100
27Archiwum komunikatów52821445
28Konkurs plastyczny51521303
29Mapa serwisu51521361
30Promocja/informacja50041263
31Realizacja45691273
32Piję wodę z kranu4567694
33Kontrakt I45071137
34Aktualne przetargi4450492
35Promocja/informacja42221202
36Realizacja38581237
37Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.37501069
38Kontrakt II37381068
39Kontakt35391041
40Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas3486974
41Woda3480707
42Promocja/informacja32211062
43Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego31661009
44Projekt2851991
45Jednostka Realizująca Projekt (JRP)2828959
46Kontrakt III28171005
47Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej2790901
48Przetargi2761565
49Projekt2677918
50Kontrakt IV2560966
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR