Jesteś w: Kontakt
Kontakt

Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja 
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. I Brygady Legionów 18A
72-100 Goleniów 

NIP 856 179 06 76, REGON 320420881

Tel. 91 407 25 31, 91 881 23 28, 91 419 04 16 
Fax. 91 881 23 35

e-mail: biuro@gwik.goleniow.pl

Biuro Obsługi Klienta Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.

Godziny otwarcia: 
od poniedziałku do piątku 7:00-15:00

Tel. 91 881 24 21,  91 407 25 30
e-mail: bok@gwik.goleniow.pl
 


Wyświetl większą mapę

Prezes Zarządu

mgr inż. Janusz Dawidziak

Dyrektor Techniczny

mgr inż. Dariusz Kozak
e-mail: dariusz.kozak@gwik.goleniow.pl
 

 Główny Księgowy

              mgr Anna Seredyńska - Kraus
              e-mail: anna.kraus@gwik.goleniow.pl

Biuro Funduszu Spójności

mgr inż. Magdalena Jedynak
tel. 91 407 25 31 wew. 29
e-mail: jrp@gwik.goleniow.pl , magdalena.jedynak@gwik.goleniow.pl

mgr Katarzyna Zielińska
tel. 91 407 25 31 wew. 36
e-mail: katarzyna.zielinska@gwik.goleniow.pl
 

Kierownik Działu Eksploatacji Sieci

mgr inż. Krzysztof Olszewski
e-mail: krzysztof.olszewski@gwik.goleniow.pl

Kierownik Biura Obsługi Klienta

mgr Agnieszka Wira
tel . 91 881 24 23, 
e-mail: agnieszka.wira@gwik.goleniow.pl

Dział inwestycji i rozwoju

             mgr inż. Magdalena Grzybowska
             e-mail: magdalena.grzybowska@gwik.goleniow.pl

             tel. 91 407 25 31 wew. 38

Kierownik oczyszczalni ścieków, ujęć i stacji uzdatniania wody 

mgr inż. Izabella Mech
tel . 91 418 32 81
e-mail: izabella.mech@gwik.goleniow.pl


 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR