Jesteś w: Strona główna
Strona główna

Goleniów 2014-08-13

OGŁOSZENIE

Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąw Goleniowie informuje, iż istnieje możliwość uzyskania za naszym pośrednictwem dofinansowania podłączenia do sieci kanalizacji sanitarnej istniejących, zamieszkanych lub przewidzianych w najbliższym czasie do zamieszkania budynków w ramach nowego programu, ogłoszonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

 Dofinansowaniem objęte mogą być leżące po stronie właściciela nieruchomości koszty budowy przewodów (w tym również koszty projektów) w granicach nieruchomości wraz z niezbędnymi elementami, umożliwiającymi fizyczne połączenie instalacji wewnętrznej w budynku z zewnętrzną siecią kanalizacji sanitarnej. Koszty budowy odcinków przewodów leżących poza granicami nieruchomości pokrywa nasze przedsiębiorstwo.

 Dofinansowanie obejmuje bezzwrotną dotację w wysokości do 50% kosztów kwalifikowanych netto budowy podłączenia oraz możliwość uzyskania preferencyjnej pożyczki na  40% kosztów budowy podłączenia, oprocentowanej w wysokości 0,3 stopy redyskonta weksli, lecz nie mniej, niż 2 % w skali roku. Pożyczka może być udzielona na okres maksymalnie do 15 lat. 10% szacowanych kosztów budowy stanowi pierwszą, obowiązkową wpłatę.

 Tak więc korzystając z dofinansowania osoby zainteresowane podłączeniem do sieci kanalizacji sanitarnej muszą posiadać tylko 10% szacowanych kosztów budowy, gdyż na 50% kosztów uzyskują bezzwrotną dotację a na pozostałe 40% mogą uzyskać preferencyjną pożyczkę.

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania  prosimy o kontakt osobisty w siedzibie naszej spółki w Goleniowie przy ulicy I brygady legionów 18a  nie później jednak niż do dnia 29.08.2014r.  Dodatkowych  informacji w sprawie dofinansowania można uzyskać pod nr tel. 091/881-23-28 wew. 38.

Z poważaniem
Prezes
mgr inż. Janusz Dawidziak
 

POGOTOWIE WODNO-KANALIZACYJNE tel. 91-418-22-34  lub  503-197-796

Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o. o.
ul. I Brygady Legionów 18A 
72-100 Goleniów
Tel. 91 407 25 31, 91 881 23 28
Fax. 91 881 23 35,  e-mail: biuro@gwik.pl
 

 

  


[X] zamknij
Ten serwis wykorzystuje technologię "cookies". Pliki wykorzystywane są dla celów poprawnego funkcjonowania naszego serwisu. W przypadku braku zgody na ich zapisywanie
konieczna jest zmiana odpowiednich ustawień przeglądarki internetowej z jakiej korzystasz.
 
© Goleniowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
System Zarządzania Treścią CMS ICOR