Najczęściej odwiedzane rozdziały
Lp.Nazwa rozdziałuLiczba odsłonWydrukowano
1Strona główna8042894864
2Aktualne zamówienia2657664488
3Zapytania ofertowe1345872310
4Aktualności724256793
5Kontakt663914086
6Zamówienia publiczne616582675
7Archiwum ogłoszeń o zamówieniu490351557
8Biuletyn Informacji Publicznej465862634
9Komunikaty426244369
10Zamówienia zakończone396524607
11Do pobrania377832518
12Serwis dla Klienta290842307
13Ostatnie zmiany288872461
14Ogłoszenia282332790
15Informacje o firmie237742256
16Oferty pracy17625778
17Schemat organizacyjny168762919
18Usługi147782061
19Linki129962152
20Plan modernizacji i rozwoju116232136
21Piję wodę z kranu113781686
22Przedmiot działalności107682251
23Najczęściej odwiedzane strony105752786
24Akty prawne101042190
25Mapa serwisu98992261
26Aktualne przetargi98061168
27Ceny 201497492288
28Ceny 2018/202197311088
29Przetargi92451573
30Konkurs plastyczny90822237
31Woda90511768
32Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Obszarów Wiejskich90321777
33Archiwum komunikatów82393015
34Wywóz ścieków81761843
35Fundusz Spójności73131700
36Opis projektu69391008
37Promocja/informacja67921936
38Kontrakt I63141793
39Realizacja61471963
40Promocja/informacja61181970
41Regulamin Udzielania Zamówień GWiK Sp. z o.o.57421742
42Realizacja56691920
43Podaj stan swojego licznika i wyślij go do nas55971618
44Kontrakt II54161742
45Projekty dofinansowane z Unii Europejskiej51551746
46Promocja/informacja50711772
47Kontakt48741673
48Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego47281651
49Kompost Agrogol46171221
50Ceny 201545971482